Kontakt

Välkommen att kontakta Svenska ICOM!

Är du medlem och vill du ändra adress? Eller har du betalat medlemsavgiften och vill efterlysa din klisterlapp?
Kontakta: icom@foreningshuset.se

Har du frågor om fakturor och utbetalning av resebidragen? 
Kontakta: sara.roberts@vgregion.se. Fakturaadress: Svenska ICOM c/o Sara Roberts, Studio Västsvensk Konservering, Gamlestadsvägen 2–4, hus B2, 415 02 Göteborg

Har du allmänna frågor om medlemskap?
Kontakta: kajsa.kuoljok@ajtte.com

Har du allmänna frågor till styrelsen?
Kontakta:  icom@foreningshuset.se 

Styrelsen

Vill du komma i kontakt med en enskild styrelsemedlem?
Medea Ekner, ordförande: chair@icomsweden.se
Sara Roberts, kassör: sara.roberts@vgregion.se
Fredrik Elg, sekreterare: fredrik.elg@malmo.se
Daniel Wetterskog, vice ordförande: daniel.wetterskog@upplandsmuseet.se
Kajsa Kuoljok, ledamot: kajsa.kuoljok@ajtte.com
Pontus Forslund, ledamot: pontus.forslund@kultur.goteborg.se
Linda Lundberg, ledamot: linda_lundberg@telia.com
Läs mer om styrelsen.

Nyhetsbrev

Håll dig uppdaterad om vad som händer i Svenska ICOM!
Prenumerera på vårt nyhetsbrev.
Vi skickar ut nyhetsbreven 1–3 gånger om året.