Kontakt

Välkommen att kontakta Svenska ICOM!

Vill du ändra din adress? Har du betalat medlemsavgiften och vill efterlysa din klisterlapp?
Kontakta:

Svenska ICOM-kommittén
c/o Samhall Visby
Box 1139
621 22 Visby
info@icomsweden.se

Styrelsen

Vill du komma i kontakt med en enskild styrelsemedlem?
Medea Ekner, ordförande: medea.ekner@bohuslansmuseum.se
Daniel Wetterskog, vice ordförande: daniel.wetterskog@upplandsmuseet.se
Sara Roberts, kassör: sara.roberts@vgregion.se
Aron Ambrosiani, ledamot: aron@ambrosiani.se
Lovisa Dal, ledamot: lovisa.dal@luhm.lu.se
Pontus Forslund, ledamot: pontus.forslund@kultur.goteborg.se
Linda Lundberg, ledamot: linda_lundberg@telia.com
Här hittar du fullständiga kontaktuppgifter till styrelsen.

Nyhetsbrev

Håll dig uppdaterad om vad som händer i Svenska ICOM!
Prenumerera på vårt nyhetsbrev.
Vi skickar ut nyhetsbreven 1-3 gånger om året.